Доступність посилання

ТОП новини

Опозицію зметуть ті, кого вона виведе на вулицю – Бондаренко


В ефірі Радіо Свобода народний депутат від фракції БЮТ Володимир Бондаренко заявив: «Якщо опозиція виводить людей на вулицю, вона буде зметена першою, оскільки основні потоки безробіття сформовані заводами, котрі належать олігархам зі Сходу, які є представниками Партії регіонів».

А вже депутат від фракції «Наша Україна – Народна самооборона» Олександр Бондар зазначив: «Як можна виконувати бюджет, якщо не знаєш курсу долара. Допоки у Нацбанку відбуваються такі не прогнозовані дії, важко сказати, чи буде користь від тих законів, які подав уряд».

«Є чотири цифри, які будуть завтра офіційно озвучені урядом. Це проноз ВВП – 0,4%, про інфляцію 9,5%. До речі, ціни на наступний рік дійсно будуть меншими, оскільки попит впав і продавцям важко буде продати товар. Це також ціна на газ та курс валюти», – зауважив Володимир Бондаренко.

«Ніхто окремо не може подолати кризу, він може лише під неї попасти. В період кризової ситуації, яка щоденно поглиблюється, якщо не забудуть про вибори і не згадають про економіку, то в нас буде дуже тяжка ситуація. Курс сьогодні валюти має не економічний, а адміністративний характер», – сказав Олександр Бондар.

За словами бютівця Володимира Бондаренка, «когось конкретного одного, хто знайде вихід з кризи немає». «Всі мають діяти разом, оскільки можуть постраждати всі без винятку. На жаль, у кризу втрутилась виборча система, коли кожен хоче показатись красивішим. А це не призведе до хорошого», – каже він.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG