Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську пропонують відмовитись від трамваїв і тролейбусів


Депутати Дніпропетровської міськради пропонують в умовах кризи призупинити роботу трамваїв і тролейбусів. Головний аргумент: електротранспорт у місті-мільйоннику є збитковим, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«За нинішніх умов міськелектротранспорт треба скасувати, він не приносить користі, тільки збитки», – заявив на сесії міськради, де розглядалася програма антикризових заходів для міста, депутат Ігор Сухов.

За його даними, наразі міський електротранспорт не здатен виконувати покладені на нього функції, йому бракує як людських ресурсів, так і рухомого складу: нинішнього року місто списало через зношеність 33 тролейбусів, а придбало нових лише три.

А втім, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко на пропозицію щодо повної зупинки електротранспорту не погоджується: тролейбуси та трамваї є «соціальним» транспортом і перевозять майже дві третини пільговиків.

Відтак депутати міської ради поки що ухвалили рішення тільки щодо перегляду схеми руху електротранспорту: маршрути, які дублюються, вирішили скасувати.

Вартість перевезень у дніпропетровських трамваях та тролейбусах наразі одна з найвищих у державі – 1 гривня, і все ж цей вид транспорту не є прибутковим для міста, адже перевозить багато пільговиків.

За останні 12 років парк міського електротранспорту в Дніпропетровську зменшився майже на третину.
XS
SM
MD
LG