Доступність посилання

ТОП новини

Парламент знову відмовився затвердити бюджет


Верховна Рада сьогодні знову не змогла ухвалити в першому читанні та в цілому законопроект про держбюджет України на 2009 рік.

За відповідну пропозицію проголосували 219 депутатів при необхідних 226.

Не голосувала у повному складі фракція Комуністичної партії, з Партії регіонів «за» проголосував один народний депутат. Із фракції БЮТ проголосували 155 народних депутатів, з фракції НУНС – 43. Фракція Блоку Литвина в повному складі проголосувала за проект бюджету.

Під час виступу перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов закликав народних депутатів ухвалити проект бюджету і зазначив, що неможливо збільшувати бюджет безмірно, врахувавши всі пропозиції народних депутатів України.

За його словами, було зроблено все, щоб максимально передбачити пропозиції депутатів у законопроекті. «Так, бюджет важкий, але він реальний», – сказав Турчинов.

Він наголосив, що «неприйняття бюджету – це ще одне свідчення, що політична і економічна стабілізація в Україні під знаком питання».

Вчора у Верховної Ради також не вистачило голосів для схвалення бюджету-2009. «За» проголосували 223 народних депутатів із 435.

При цьому фракція Партії регіонів заявила, що в сесійній залі були відсутні народні депутати із цієї фракції Сергій Головатий та Василь Горбаль, але їхні картки спрацювали під час цього голосування.

Через це сьогодні вранці регіонали блокували трибуну, а спікер заявив, що Верховна Рада має намір розслідувати причини збоїв у роботі системи «Рада» під час вчорашнього голосування щодо проекту державного бюджету.

XS
SM
MD
LG