Доступність посилання

ТОП новини

Українська делегація відбула до країн ЄС для консультацій


За дорученням Президента України Віктора Ющенка та Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко сьогодні вранці українська делегація відбула до низки країн Європейського Союзу для консультацій з урядовцями з питань постачання і транзиту газу.

Про це повідомляє прес-служба глави Української держави з посиланням на Уповноваженого Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського.

У складі делегації – міністр палива та енергетики Юрій Продан, заступник міністра закордонних справ Костянтин Єлісєєв, заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Вадим Чупрун.

Перша країна, яку відвідає українська делегація, – Чехія, яка з 1 січня перебрала головування у ЄС.

У Празі сьогодні заплановані зустрічі з прем'єр-міністром Чехії Міреком Тополанеком та віце-прем'єром, який веде галузевий напрям, членами Кабінету міністрів цієї країни.

Завтра європейське турне продовжиться.

За словами Б. Соколовського, головна мета турне –представити необхідні роз'яснення країнам-членам ЄС щодо ситуації з транспортуванням російського газу до України та країн Європейського Союзу, щоб надати гарантії транзиту газу українською територією, а також проконсультуватися з європейськими фахівцями щодо переговорів України з РФ.

XS
SM
MD
LG