Доступність посилання

ТОП новини

Бездарна політика керівництва України є загрозою нацбезпеці – Партія регіонів


«Бездарна політика В. Ющенка і Ю. Тимошенко несе безпосередню загрозу національній безпеці держави», – мовиться в переданій УНІАН заяві прес-служби Партії регіонів.

Внаслідок непрофесійності уряду, нескінченних конфліктів між Президентом та Прем’єр-міністром глибока економічна і політична криза доповнилася енергетичною катастрофою, мовиться в заяві.

«Займаючись лише сварками та інтригами, намагаючись будь-якою ціною продовжити своє перебування при владі, вони призвели до того, що Україні загрожує реальний економічний колапс», – вважають в Партії регіонів.

«Регіонали» зазначають, що у той час, коли весь світ намагається мінімізувати наслідки кризових явищ, «помаранчеві» лідери їх лише посилюють. «Відтепер громадяни України потерпатимуть не лише від безробіття, інфляції та дорожнечі, а й від холоду», – прогнозують в Партії регіонів.

У партії застерігають, що ціна на російський газ для України може перевищити критичну межу. «В умовах відсутності енергоносіїв зупиниться решта підприємств, які ще якось виживали. Бюджет позбудеться однієї з головних статей свого наповнення – плати за транзит газу в Європу», – вважають «регіонали».

На їхню думку, колосальна шкода завдана міжнародному авторитету України.

Також в Партії регіонів переконані, що відверта антиросійська політика «помаранчевих» призвела до зростання напруги не лише в українсько-російських відносинах, а й на континенті в цілому.

В Партії регіонів зазначають, що в європейських столицях не хочуть мати справу з державами, які загрожують енергетичній безпеці ЄС і є джерелом напруги у відносинах з Росією. Відтепер навіть ті європейські уряди, які не підтримували проекти побудови нових газопроводів з Росії в обхід України, можуть змінити свою позицію, вважають «регіонали».

«Невміння або небажання нинішньої української влади домовлятися зі своїм північним сусідом може нести ще одну загрозу – поставити хрест на європейській перспективі України. Європі не потрібний новий член об’єднання, який замість того, щоб виконувати роль моста між ЄС та Росією, створює додаткові проблеми в взаєминах між Сходом і Заходом», – мовиться в заяві.

Партія регіонів вимагає від Президента і Прем’єр-міністра зробити все, щоб кожна сім’я в Україні була з теплом і з газом, а підприємства мали можливість нормально працювати.

«Якщо влада не може цього забезпечити, вона повинна негайно піти у відставку», – наголошують в Партії регіонів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG