Доступність посилання

ТОП новини

МВС Грузії заперечує перекидання військ до абхазького кордону


Про це заявив офіційний представник МВС Грузії Шота Утіашвілі в ефірі російської радіостанції «Эхо Москвы» в неділю.

«Ніякого перекидання військ до кордонів з Абхазією Грузія не проводить», – сказав він, коментуючи заяви в ЗМІ про те, що Тбілісі приховано стягує свої війська в прикордонні з Абхазією райони.

За його словами, грузинська сторона інформувала громадськість про обстріл у неділю вранці грузинських позицій з боку абхазького села Пічорі.

«На щастя, потерпілих немає. Це стає тенденцією, коли наші війська, наші позиції і наше населення обстрілюються з території, контрольованої російськими військами. Ніяких військ у відповідь Грузія стягувати не збирається», – підсумував Утіашвілі.

У головному місті грузинського регіону Абхазії, який претендує на незалежність, Сухумі заперечують слова Утіашвілі. Як заявив міністр закордонних справ Абхазії Сергій Шамба, абхазькі спостерігачі фіксують перекидання грузинських військ до кордону з Абхазією. «Це факт, це підтверджено, і спостерігачі все це бачать і знають», – сказав Шамба в ефірі радіостанції «Эхо Москвы».

Абхазький діяч також заперечив заяви МВС Грузії про те, що з боку абхазького села Пічорі в неділю вранці був відкритий вогонь по поліцейському посту біля грузинського села Ґанмухурі Зуґдідського району.

«Ніякої стрільби з нашого боку немає», – заявив він, повідомляє російське агентство РІА «Новости».
XS
SM
MD
LG