Доступність посилання

ТОП новини

Росія і ЄС підписали протокол про контроль за транзитом


Росія і ЄС підписали протокол про створення контрольного механізму за постачанням і транспортуванням російського газу через Україну, повідомляє «Інтерфакс».

З російської сторони документ підписали віце-прем'єр Росії Ігор Сечін і глава «Газпрому» Олексій Міллер, від ЄС комісар з енергетики Андріс Пієбалґс і міністр промисловості і торгівлі Чехії Мартін Ржіман.

Прем’єр Росії Володимир Путін заявив на прес-конференції після підписання протоколу, що надалі Росія не допустить крадіжок в Україні транзитного газу.

«Якщо ми побачимо, що знову відбуваються крадіжки на території України і частина проданого газу щезає, ми на цей обсяг знову скоротимо подачу», – заявив Путін.

***

Сьогодні ввечері в Києві може знову відбутися зустріч Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко і Прем'єр-міністра головуючої в ЄС Чехії Мірека Тополанека.

Про це на брифінгу повідомив перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов.

Він зазначив, що сьогодні після переговорів у Москві М. Тополанек планує прибути до Києва.

Учора М. Тополанек перебував в Україні, де провів переговори з Президентом Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко щодо вирішення проблеми відновлення постачання російського газу до європейських держав.

Сьогодні М. Тополанек у Москві проводив переговори з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путніим.

Чеські мас медіа цитують слова М. Тополанека, які він сказав українському керівництву: «Буду в регіоні доти, доки не піде газ».


XS
SM
MD
LG