Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко заперечує заяви про причетність його й родини до газових оборудок


За словами Президента, ні він сам, ні його родина не мали жодного стосунку до «газових… смердючих схем».

Віктор Ющенко додав, що «дуже щасливий», що не має й не матиме такого стосунку.

Він додав, що доручив Генеральній прокуратурі і генеральному прокуророві перевірити «кожну фразу», яку говоритимуть на цю тему на його адресу.

Віктор Ющенко також нагадав, що в травні минулого року звернувся до суду і виграв справу в лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка, який висував звинувачення в причетності Президента до оборудок із газом. За словами Ющенка, він лише шкодує, що суд тоді стягнув із Симоненка «лише 16 гривень».

Тим часом уже під час нинішньої газової кризи Петро Симоненко заявив, що КПУ пропонує розглянути питання про «кримінальну відповідальність» Віктора Ющенка та «його бізнес-сім’ї» через «спекулятивні махінації на газовому ринку і зловживання посадою Президента з метою отримання надприбутків».

Симоненко також стверджував, що й одним із головних чинників нинішньої газової кризи стали «саме фінансові інтереси сім’ї Ющенка, який разом зі своїм спільником (одним із засновників і найбільших власників компанії «РосУкрЕнерго» Дмитром) Фірташем контролюють газовий ринок України».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG