Доступність посилання

ТОП новини

Правозахисники: масове побиття ув’язнених у Нікополі розслідується неналежно


Правоохоронці не зацікавлені в ефективному розслідуванні інциденту з побиттям затриманих, який стався у Нікопольському ізоляторі тимчасового тримання. Про це заявила правозахисна неурядова організація «Вінницька правозахисна група».

За інформацією координатора об’єднання Дмира Гройсмана, наразі щодо жодного з постраждалих не призначено і не проведено судово-медичної експертизи. Тілесні ушкодження постраждалих належним чином не задокументували і не сфотографували.

Дмитро Гройсман каже, що попри порушення кримінальної справи за фактом інциденту зараз жодному із постраждалих не вручили відповідну постанову про визнання його постраждалим від злочину.

Відтак правозахисники попросили громадськість пильно стежити за розслідуванням факту, а незалежних адвокатів – надати безкоштовну юридичну допомогу потерпілим.

Відповідної реакції на інцидент чекають і від Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

У вівторок Генеральна прокуратура Україна оприлюднила офіційну інформацію про порушення кримінальної справи за фактом інциденту в Нікопольському ізоляторі тимчасового утримання. Він стався 12 січня.

У результаті масового побиття заарештованих тоді постраждало близько 20 осіб. За інформацією, вони отримали тілесні ушкодження різної тяжкості, постраждалим не було надано медичної допомоги.

XS
SM
MD
LG