Доступність посилання

ТОП новини

Європейськi банки готові кредитувати проекти до Євро-2012 в Українi


Представники Європейського iнвестицiйного банку та Європейського банку реконструкцiї й розвитку висловили готовнiсть надати кредити для реалiзацiї проектів з підготовки до Євро-2012 в Українi.

Як повiдомляє прес-служба Координацiйного бюро з питань пiдготовки та проведення в Українi Євро-2012, таке рiшення ухвалили після зустрiчi представникiв банкiв iз заступниками керiвникiв органiв мiсцевого самоврядування.

Зокрема, йшлося про можливе кредитування проектiв реконструкцiї мережi комунальних дорiг i транспортної iнфраструктури в мiстах, якi прийматимуть матчi фiнальної частини чемпiонату Європи 2012 року з футболу.

«Залучення кредитних ресурсiв мiжнародних фiнансових установ є одним з ефективних способiв реалiзацiї масштабного нацiонального проекту Євро-2012», – наголосив директор Координацiйного бюро Iлля Шевляк.

Днями президент УЄФА Мішель Платіні заявив, що головною передумовою проведення Євро-2012 в Україна та Польщі є успішна підготовка стадіонів.

Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко нещодавно заявив, що лідерами з підготовки до чемпіонату в Україні є Дніпропетровськ та Донецьк.

XS
SM
MD
LG