Доступність посилання

ТОП новини

Бютівці і регіонали найбільше прогулюють пленарні засідання – віце-спікер


Найбільшими «прогульниками» у Верховній Раді є депутати-бізнесмени, переважно із фракцій Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко, заявив віце-спікер Микола Томенко.

«Усі матеріали, які зібрав, я передаю Голові Верховної Ради й голові регламентного комітету з проханням узаконити нарахування заробітної плати за фактом реальної присутності депутата на засіданнях Верховної Ради та комітетів», – сказав він на прес-конференції у п’ятницю в Києві.

При цьому Томенко підрахував, що за минулий рік роботи парламенту з «депутатів-прогульників» можна було б зняти близько 10 мільйонів гривень.

Віце-прем’єр послався на статтю 26 регламенту Верховної Ради, згідно з якою перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться реєстрація народних депутатів на підставі пред’явлення посвідчення народного депутата та підтвердження присутності власним підписом, а також за допомогою електронної системи для голосування.

При цьому пан Томенко зазначив, що за минулий рік роботи парламенту відбулося 116 пленарних засідань, і на жодному з них не були присутні депутати від Партії регіонів Рінат Ахметов, Олександр Лещинський, Сергій Момот, Юрій Чертков.

Лише на двох засіданнях парламенту минулого року був народний депутат від БЮТ Костянтин Жеваго, на п’яти засіданнях – депутат від БЮТ Андрій Веревський.

За словами віце-спікера, складно буде «заднім числом» відняти зарплату за прогули депутатів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG