Доступність посилання

ТОП новини

Питання власника «Інтеру» може бути причиною судового позову


U.A. Inter Media Group, до складу якої входить телеканал «Інтер», допускає, що може звернутися до суду з вимогою до Кабінету Міністрів компенсувати збитки через заяву управління зі зв’язків зі ЗМІ секретаріату Кабміну про те, що співвласник компанії «РосУкрЕнерго» Дмитро Фірташ є дійсним власником каналу «Інтер».

Про це сказано в повідомленні прес-служби телекомпанії.

Компанія висловила стурбованість заявою управління зі зв’язків зі ЗМІ секретаріату Кабміну і зазначила, що в ньому викладено викривлені дані щодо акціонерів групи. «Структура власності U.A. Inter Media Group є прозорою і не раз розкривалася в ЗМІ. Кінцевим власником групи є Валерій Хорошковський», – мовиться в заяві.

При цьому компанія вважає, що сам факт того, що прес-служба органу виконавчої влади ставить під сумнів фінансові джерела каналу, є неприпустимим з погляду державної етики.

Раніше Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відмовилася брати участь у політичних програмах на телеканалі «Інтер». Управління зі зв'язків зі ЗМІ секретаріату Кабміну заявило про те, що Дмитро Фірташ є дійсним власником каналу «Інтер».

У заяві управління сказано, що Тимошенко вирішила ігнорувати політичні програми «Інтеру» доти, доки, за її словами, журналісти, керівники і власники каналу не припинять знищувати свободу слова і не згадають суті своєї професії, якими є чесність, об'єктивність, незаангажованість.

XS
SM
MD
LG