Доступність посилання

ТОП новини

Печерський райсуд Києва заявляє, що не ухвалював рішення щодо Симоненка


Жодних рішень стосовно лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка Печерський суд Києва не ухвалював, заявила агентству «Інтерфакс-Україна» голова суду Ніна Отрош.

«Печерський суд не притягував і не збирається притягувати Петра Симоненка до кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду, оскільки це не входить до компетенції цієї судової інстанції. Це – компетенція органів прокуратури», – зазначила вона.

За словами Ніни Отрош, компетентні служби Печерського райсуду жодних інформацій на цю тему у ЗМІ не робили.

Відповідаючи на запитання, чи могла бути провокацією раніше поширена у ЗМІ заява з посиланням на прес-службу Печерського суду, Ніна Отрош зазначила, що її компетенція припускає тільки коментар фактів, що відбулися.

Раніше з вказівкою координат Печерського суду у ЗМІ було направлено повідомлення про те, що лідера Комуністичної партії Петра Симоненка можуть притягти до кримінальної відповідальності за невиконання минулорічного рішення Печерського райсуду Києва, що зобов'язав партію спростувати недостовірну інформацію про причетність родини Президента України до газових махінацій.

Вже цього року, 13 січня, Петро Симоненко з парламентської трибуни заявив: «Верховна Рада повинна розглянути питання про кримінальну відповідальність Ющенка та його бізнес-сім'ї за спекулятивні махінації на газовому ринку і зловживання посадою президента з метою отримання надприбутків».

Цього ж дня, 13 січня, Президент Віктор Ющенко категорично відкинув звинувачення у причетності його самого та його родини до газових оборудок.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG