Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко зробила Стельмаха «цапом-відбувайлом» – депутат ПР


В ефірі Радіо Свобода народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов заявив: «Юлія Тимошенко не може вирішити питань економіки. Дії уряду є хаотичними. І тому пані Тимошенко шукає чергового «цапа-відбувайла». Всі ці стрілки переводяться на Національний банк України, Стельмаха і Президента, який вносить кандидатуру голови Нацбанку»

А вже народний депутат від фракції НУНС Станіслав Аржевітін зауважив: «Якщо Верховна Рада хотіла нормально вирішити питання щодо стабілізації українських грошей, то потрібно було розглядати не персонально справу про Стельмаха, а потрібно було в комплексі розглянути причини, які породили це... Тому що боротися тільки зі Стельмахом чи керівництвом Нацбанку – це боротьба з наслідками, а не з причинами, які виникли. Зняття Стельмаха, що воно змінить? Що? Торгівельне сальдо в нас буде зовсім інше?»

«Ми (фракція Партії регіонів – ред.) вимагаємо розслідування рефінансування банку «Надра» як перших траншів, так і наступних. Ми вимагаємо зробити це прозоро. Якщо є порушення, то обов’язково притягнути до кримінальної відповідальності як ділків, які наполягали на цьому рефінансуванні, так і посадовців, які порушили свої обов’язки», – зазначив Владислав Лук’янов.

«Мотивації тут очевидні і вони лежать на поверхні: по-перше, сьогодні дуже важливо перенести акценти з газового питання – ось вони й знайшли найвдаліший момент; по-друге, в країні фінансова криза, є проблеми з фінансами, особливо з наповненням державного бюджету. Тому традиційно кожний раз уряд в такій ситуації шукає стежку до емісійних грошей Нацбанку. І це робили всі уряди», – сказав Станіслав Аржевітін.

Він також зауважив: «Сьогодні я очікував, що хтось із бютівців подякує Національному банку, що проблеми з Пенсійним фондом у цьому місяці вирішені за рахунок Національного банку»,.
XS
SM
MD
LG