Доступність посилання

ТОП новини

Хорошковський: У Тимошенко специфічне сприйняття свободи слова


Голова Державної митної служби, власник U.A. Inter Media Group Валерій Хорошковський заявляє про спроби прем’єра Юлії Тимошенко диктувати інформаційну політику телекомпанії «Інтер». Про це він сказав в інтерв'ю виданню «Українська правда».

«Знаєте, у Юлії Володимирівни специфічне сприйняття свободи слова. Вона вважає, що свобода слова повинна бути розвинена рівно настільки й доти, поки вона підтримує її особисто. Спершу між нами була просто величезна кількість суперечностей щодо того, що показує канал «Інтер», як він це показує», – зазначив Хорошковський.

За його словами, прем'єр навіть давала вказівки, кого з журналістів варто звільнити.

Валерій Хорошковський стверджує, Тимошенко проводила з ним переговори про купівлю «Інтера» буквально з моменту його призначення головою Митниці.

«Я відповів Юлії Володимирівні: «У мене як бізнесмена немає перешкод для продажу. Єдине – питання ціни. І одна умова – всі гроші повинні бути легальні. Це не повинні бути гроші незрозумілого походження, з офшорних зон». Це внесло певний дискомфорт у розмову», – сказав він. Хорошковський зазначив, що саме після такої розмови прем'єр почала говорити про необхідність придбання телекомпанії іноземним інвестором.

Керівник Митниці також сказав, що останнім часом посилилися нападки прем'єра на його адресу.

«Насправді, всі люди для неї є ресурсом для споживання. Поки ти потрібний – тебе будуть обціловувати. У ту ж секунду, коли ти став заважати, – тебе готові затоптати», – заявив Хорошковський, зазначивши, що йому відомо про завдання оточенню прем'єра – знайти на нього компромат.

24 січня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко висловилася за придбання телеканалу «Інтер» іноземним інвестором. Раніше Тимошенко вирішила ігнорувати політичні програми «Інтера», мотивувавши це тим, що на телеканалі знищують свободу слова, а управління зі зв'язків зі ЗМІ секретаріату Кабміну заявило, що співвласник компанії «РосУкрЕнерго» Дмитро Фірташ є справжнім власником телеканалу.

XS
SM
MD
LG