Доступність посилання

ТОП новини

На цвинтарі Києва буде платним заїзд, а не вхід – Журавський


Заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталій Журавський заявляє про запровадження плати за в'їзд на територію міських цвинтарів автомобілів, які не беруть участі у похоронах, а не плати за вхід на цвинтарі.

«На сьогодні плати за вхід на цвинтарі не існує, не було і не буде», – цитує прес-служба Київської міськадміністрації слова Журавського.

Водночас, за його словами, плату за в'їзд на цвинтарі розміром 10 гривень запровадили з 24 січня. Зокрема, такий тариф діє на Південному, Байковому, Міському, Лісовому і Північному цвинтарях.

Чиновник пояснив, що отримані кошти планують спрямувати на поліпшення благоустрою кладовищ.

«Не секрет, що автотранспорт, який неконтрольовано заїжджає на територiю кладовищ, завдає певної шкоди благоустрою. Запровадження плати за в'їзд впорядкує заїзд автомобiлiв, а за отриманi кошти ми зможемо вiдновлювати благоустрiй», – зазначив вiн.

Вчора Журавський заявляв, що міська влада запровадила платний вхід на територію цвинтарів міста, і повідомив, що міськадміністрація видала таке розпорядження.

Проте керівник Головного управління цінової політики Василь Яструбинський зазначив, що управління не готувало такого проекту розпорядження і не зміг підтвердити його існування.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG