Доступність посилання

ТОП новини

У Криму від електропостачання відключають об’єкти флоту України


Низка військових частин Військово-морських Сил України, розташованих на території Автономної Республіки Крим, вже кілька днів залишається без електропостачання. Про це повідомляє флотська телерадіокомпанія «Бриз» у Севастополі.

Майже тиждень без електроенергії перебуває окремий морський інженерний батальйон у Бахчисараї. Там не працює їдальня, котельня і службові приміщення, вийшли з ладу деякі електроприлади.

За даними квартирно-експлуатаційної частини (КЕЧ), електроенергія військовій частині була відключена за несплату боргу в розмірі 22 тисячі гривень. Від КЕЧ на ім’я директора «Крименерго» було направлено гарантійного листа про сплату заборгованості у лютому, оскільки зазначені бюджетні кошти надійдуть лише наступного місяця. Водночас, як зазначає телерадіокомпанія «Бриз», відповіді військові моряки досі не отримали.

Електроживлення позбавлені також частини Центру берегової оборони, зокрема, розташовані в селищі Перевальному Сімферопольського району.

Крім того, як повідомили в штабі Південної військово-морської бази ВМС України, з наступного понеділка очікується знеструмлення військових частин і цього військового об’єкту.
XS
SM
MD
LG