Доступність посилання

ТОП новини

Уряд створив раду для боротьби з кризою в будівництві


Кабiнет Мiнiстрiв створив раду для боротьби з наслiдками економiчної кризи в будiвельнiй галузi, яку очолили прем'єр Юлiя Тимошенко i почесний президент «Київмiськбудк» Володимир Поляченко.

«Мета роботи нашої ради дуже проста – оперативно застосовувати всі ті заходи, які може застосовувати уряд, Національний банк, усі урядові структури для того, щоб оптимально підтримати будівельну галузь у цей складний час», – сказала прем’єр.

Крім цього, за її словами, у кожній області створять робочі групи за участі представників «Укрексімбанку» й «Ощадбанку», щоб детально вивчити обсяги незавершеного будівництва й оцінити, які кошти необхідні для добудування об'єктів.

Першим заступником голови ради призначили керівника групи радників прем'єра Віталія Гайдука, заступниками голови – міністра з житлово-комунального господарства Олексія Кучеренка і міністра регіонального розвитку та будівництва Василя Куйбіду.

Також до складу ради увійдуть представники Антимонопольного комітету, будівельних компаній, міністерств і відомств.

Міністерство регіонального розвитку і будівництва заявляло про необхідність залучити 210 мільярдів гривень для стабілізації ситуації в будівельній галузі.

Відповідно до ухвалених парламентом заходів щодо стабілізації будівельної галузі, цього року кошти насамперед виділятимуть на добудування об'єктів з понад 70-відсотковим ступенем готовності, в 2010-му – на об'єкти з більше ніж 50-відсотковим.

XS
SM
MD
LG