Доступність посилання

ТОП новини

Литвин закликає політиків припинити шоу по п'ятницях


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вражений останнім зверненням Президента Віктора Ющенка до українського народу і закликає політиків припинити з’ясування відносин за допомогою ЗМІ.

В. Литвин нагадав, що неодноразово пропонував всім політикам сісти за стіл переговорів, виробити спільну позицію і розказати суспільству, які конкретні дії будуть здійснюватися в умовах кризи.

Натомість, зауважив спікер, ситуація складається таким чином, що політики працюють тільки по п’ятницях та по понеділках під час ефірів популярних телешоу.

«Весь інший час вони з’ясовують стосунки», – сказав голова ВР.

В. Литвин висловив також здивування щодо звинувачень на адресу парламенту у неефективності роботи. Він нагадав, що впродовж минулого року ВР мала провести 151 пленарне засідання, а провела лише 55.

«В інший час вона взагалі не розпочала засідання, вона працює недосконало, але вона почала працювати. А тепер я чую звинувачення, що хтось взяв на себе відповідальність в цих непростих умовах», – додав він.

30 січня В. Ющенко в екстреному зверненні до українського народу у зв`язку зі складною економічною ситуацією в Україні заявив, що фінансова система держави повністю розбалансована, зауваживши, що це може призвести до небаченої інфляції, а також може закінчитися соціальною катастрофою.

Президент поклав персональну відповідальність за економічну ситуацію в країні на прем’єр-міністра Юлію Тимошенко і заявив, що на сьогодні уряд не зібрав і половини запланованого на січень обсягу податків і зборів, назвавши причиною цього нереальність бюджету.

В. Ющенко також закликав голову ВР В. Литвина консолідувати парламент для зміни бюджету на поточний рік.

«Шановний Володимире Михайловичу, Ви добре усвідомлюєте, що нинішній бюджет є головним провокатором кризи в Україні. В інтересах держави я прошу Вас консолідувати парламент для зміни бюджету і схвалення термінових антикризових рішень», – заявив Президент.

XS
SM
MD
LG