Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко закликає політиків не сіяти паніку та істерію в суспільстві


Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає політиків не сіяти панічних настроїв у суспільстві і заявляє про готовність своєї співпраці з усіма гілками влади.

Про це Ю. Тимошенко заявила сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів, коментуючи екстрене звернення Президента України Віктора Ющенка до народу 30 січня.

«Я не хотіла б, щоб найвищі керівники держави замість упевненої, чіткої і скоординованої роботи, сіяли в суспільстві істеричні і панічні настрої. Я хочу застерегти від цього всіх політиків», – сказала Ю. Тимошенко.

При цьому Прем'єр-міністр підкреслила, що вона «готова до будь-якої конструктивної і гармонійної співпраці з усіма гілками влади, з опозицією і коаліцією, з Президентом і головою Верховної Ради, з кожною людиною, яка сьогодні може внести свій вклад не до руйнування країни під час кризи, а в її зміцнення».

30 січня В. Ющенко в екстреному зверненні до українського народу у зв'язку зі складною економічною ситуацією в Україні заявив, що фінансова система держави повністю розбалансована, підкресливши, що це може привести до небаченої інфляції, а також може закінчитися соціальною катастрофою.

Президент поклав персональну відповідальність за економічну ситуацію в країні на прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і заявив, що на сьогодні уряд не зібрав і половини запланованого на січень обсягу податків і зборів, назвавши причиною цього нереальність бюджету.

У свою чергу Ю. Тимошенко назвала це екстрене звернення Президента у зв'язку зі складною економічною ситуацією в Україні «сумішшю неправди, паніки та істерії».
XS
SM
MD
LG