Доступність посилання

ТОП новини

УЄФА задоволений поступом із реконструкції НСК «Олімпійський» – Павленко


Генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор висловив задоволення прогресом, якого вдалося досягти в перебігу реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський» в Києві.

Про це сказав міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, який супроводжував сьогодні офіційну делегацію УЄФА, очолювану паном Тейлором під час ознайомлення з перебігом підготовки НСК «Олімпійський» до проведення фіналу Євро-2012.

Делегати від УЄФА пересвідчилися, що реконструкція спортивної арени проводиться потужними темпами, зазначив керівник Мінспорту.

Девід Тейлор привітав команду, яка здійснює реконструкцію НСК «Олімпійський», з істотним прогресом та відзначив надзвичайно великі зміни з часу його останнього візиту.

Інспекційна група УЄФА ознайомилась із перебігом виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, із системою управління та фінансування проекту реконструкції НСК «Олімпійський».

Далі група поїде до Харкова, Дніпропетровська, Одеси та Львова.

У складі делегації – директор Євро-2012 Мартін Каллен, комерційний директор УЄФА Філіп Марграфф, голова спонсорського комітету та розвитку змагань Алан Рідлі й керівник підрозділу Євро-2012 із питань організації заходів Лукас Ахерман.

Інспектори УЄФА будуть в Україні до четверга, 5 лютого, а потім полетять до Кракова.

XS
SM
MD
LG