Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: Логіки в діях Партії регіонів немає


Уряд готовий виступити в парламентi щодо своєї діяльності, заявляє прем’єр Юлiя Тимошенко.

«Ми готовi, прийшли всiм складом для того, щоб звiтувати та брати участь у всiх регламентних процедурах, якi iнiцiювала Партiя регiонiв щодо вiдставки уряду», – сказала вона.

«Ми були дуже здивованi, коли сьогоднi засiдання Верховної Ради розпочалося з блокування трибуни Партiєю регiонiв (з вимогою) не слухати питання вiдставки уряду», – зазначила прем'єр.

За словами Тимошенко, «логiки в цих дiях не iснує в принципi».

А те, що сьогоднi Партiя регiонiв заблокувала трибуну, свідчить про хаос у цiй полiтичнiй силi, наголосила прем’єр.

Партія регіонів сьогодні зранку заблокувала трибуну парламенту, вимагаючи, щоб у Верховній Раді відбувся звіт уряду і при цьому були присутні Президент та представники регіонів.

Як заявила депутат від ПР Ганна Герман, її політична сила закликатиме громадян до всеукраїнської акції протесту в разі, якщо цього не відбудеться.

Тим часом, у прес-службі Президента повідомили, що його сьогодні не буде на засіданні парламенту.

За словами речниці глави держави Ірини Ванникової, у Віктора Ющенка сьогодні дуже щiльний робочий графiк, а зi щорiчним посланням до Верховної Ради вiн виступить, згiдно з Конституцiєю.

Ванникова наголосила, що саме послання глави держави, а не протокольна участь Президента пiд час вiдкриття чергової сесiї парламенту є прiоритетом при формуваннi робочого графіка Ющенка.

XS
SM
MD
LG