Доступність посилання

ТОП новини

Черговий позов Ходорковського відхилений


Верховний суд Росії сьогодні відмовився задовольнити позов Михайла Ходорковського, який оскаржував пункти правил внутрішнього розпорядку слідчого ізолятора, за порушення яких він отримав покарання.

«Як можна оцінювати рішення суду щодо людини, яка має прізвище Ходорковський? Як продовження беззаконня. Це почалося понад 5 років тому і кінця цьому не видно. Судді вже знають загальний тренд, знають, як до Ходорковського ставиться пан Путін і його оточення, і цього їм досить для того, щоб виносити політкоректні рішення по відношенню до влади і абсолютно беззаконні за своєю суттю», – заявив адвокат Ходорковського Юрій Шмідт в інтерв’ю Радіо Свобода.

Минулого року екс-голові ЮКОСа Ходорковському двічі виносили догану. Його закривали на три доби в карцер за те, що він не доповів начальнику СІЗО про число в’язнів у камері. Крім того, йому оголосили вирок за брудну покришку питного баку.

Районний суд Чити, на території якої Ходорковський відбуває ув’язнення, скасував догани, однак начальство колонії оскаржило це рішення у вищій інстанції.

Михайла Ходорковського засудили у травні 2005 року спершу на 9 років ув’язнення за звинуваченням у фінансових злочинах, згодом цей термін скоротили до 8 років.


ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG