Доступність посилання

ТОП новини

СБУ склала адмінпротокол про корупцію щодо одного з міністрів


Служба безпеки України склала адміністративний протокол про порушення закону «Про боротьбу з корупцією» щодо міністра промислової політики Володимира Новицького.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, «встановлено, що державний службовець, використовуючи своє посадове становище, поза порядком, передбаченим процесуальним законодавством, намагався вплинути на суд під час здійснення правосуддя».

«Прагнучи перешкодити ухваленню судом законного рішення, посадовець, який займає особливо відповідальне становище, порушив п. «б» ч. 3 ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією», – зазначили в СБУ.

Ця стаття закону визначає, що «державний службовець, який є посадовою особою, не має також права неправомірно втручатися, використовуючи своє посадове становище, у діяльність інших державних органів чи посадових осіб з метою перешкодити виконанню ними своїх повноважень».

Служба безпеки України скерувала матеріали протоколу до Апеляційного суду Києва, повідомили у прес-центрі.

Крім того, СБУ склала адмінпротоколи про корупцію щодо працівників двох міністерств.

Зокрема, стосовно заступника директора одного з Державних департаментів Міністерства транспорту та зв’язку, який «незаконно отримав послуги у вигляді безоплатного проживання у відомчому готелі», та керівника одного з управлінь Міністерства оборони, який «в порушення встановленого порядку протягом останніх 3-х років незаконно отримував грошову надбавку до заробітної плати за науковий ступень, не підтверджений Вищою атестаційною комісією України».
XS
SM
MD
LG