Доступність посилання

ТОП новини

РНБО спростовує заяви Тимошенко


Рада національної безпеки і оборони звинувачує Прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко в поширенні неправдивої інформації про заплановані до розгляду на засіданні питання.

Про це заявив сьогодні на брифінгу для преси заступник секретаря РНБО Степан Гавриш.

Він зазначив, що під час засідання РНБО Юлія Тимошенко, замість виступу на засіданні, пішла спілкуватися з пресою. За його словами, прем’єр зробила три заяви, які не відповідають дійсності. Зокрема, це стосується питання повернення на газовий ринок України компанії «РосУкрЕнерго», щодо планів денонсації угод між «Газпромом» та «Нафтогазом» і про те, що РНБО є «дахом для корупційних оборудок».

«Хочу від імені РНБО і від себе особисто заявити, що це не відповідає дійсності і є брехнею», – наголосив Степан Гавриш.

Він заявив, що Прем’єр-міністр «діяла недобросовісно і неадекватно ситуації». Гавриш зазначив, що метою засідання було, навпаки, бажання спільно з урядом розробити антикризову програму з мінімізації негативних наслідків підписання газових угод. «Ми вважаємо, що загроза енергетичній безпеці досягла свого максимуму з підписанням газових угод», – сказав Степан Гавриш.

Також, за його словами, РНБО через неправдиві заяви Юлії Тимошенко ухвалила рішення оприлюднити свою ухвалу щодо енергетичної безпеки, хоча рішення РНБО і матеріали засідання мали секретний характер.
XS
SM
MD
LG