Доступність посилання

ТОП новини

Балога називає недоцільною дискусію з Черновецьким


Голова Секретаріату Президента Віктор Балога заявляє про недоцільність дискусії з головою Київської міської державної адміністрації Леонідом Черновецьким щодо останніх рішень столичної влади.

«У чутливих для киян соціальних сферах міська влада вдалася до нововведень, які грубо порушують права і свободи людей, прямо суперечать багатьом законам. Мета цих новацій зрозуміла: будь-якою ціною наповнити дірявий столичний бюджет, щоб профінансувати популістські забаганки Черновецького», – заявив Балога.

За його словами, попри обіцянки київській владі не вдалося досягти якихось помітних результатів у розв'язанні проблем Києва, зокрема, в житлово-комунальній сфері, транспорті, освіті, медицині.

Балога зазначив, що голові КМДА варто вести предметну, фахову розмову про способи вирішення актуальних питань життєзабезпечення столиці.

«Коментарі Черновецького про скасування рішень міської влади підтвердили його своєрідні, захмарні уявлення про те, як треба керувати столицею. Нервова реакція градоначальника явно розрахована на улюблених виборців, які через свою наївність ще вірять у обіцянки мера, підкріплені продуктовими подаяннями. На Банкову ці слова не справили жодного враження», – сказав голова Секретаріату.

Він знову наголосив: якщо Черновецький і далі порушуватиме закон, він буде відсторонений із займаної посади, а його діяльність стане предметом аналізу правоохоронних органів.
XS
SM
MD
LG