Доступність посилання

ТОП новини

Опозиційні депутати Київради скасували підвищення тарифів


Депутати опозиційних фракцій Київради, зокрема Блоку Кличка, БЮТ і за підтримки Блоку Литвина, Блоку Катеринчука і частини фракції Партії регіонів скасували підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги (ЖКП) для населення.

За це рішення у четвер ввечері проголосували 62 депутати.

Також депутати скасували низку інших рішень Київради на вимогу мітингувальників. Усі відповідні рішення ухвалювалися 61 або 62 голосами.

Так, скасоване рішення, зокрема, щодо умов перевезення пасажирів приватними перевізниками, а також про створення Київського паталого-анатомічного бюро.

Крім того, депутати вирішили, що сьогодні не будуть обговорювати проект бюджету столиці на поточний рік, оскільки усі вище зазначені скасовані рішення, пов’язані з показниками бюджету, і мають бути відображені в його проекті.

Враховуючи це, депутати призначили заслуховування доповіді по бюджету і його обговорення на наступне заплановане засідання Київради 26 лютого. До того часу передбачається, що відповідні комісії Київради і КМДА внесуть у проект бюджету всі необхідні поправки.

Також на 26 лютого перенесено розгляд решти питань порядку денного сьогоднішнього засідання Київради.

Призначений на сьогоднішньому засіданні головуючий Олексій Резніков наголосив, що усі ухвалені рішення за регламентом мають бути підписані міським головою Леонідом Черновецьким.

Головуючий зазначив, що усі документи по ухвалених рішеннях будуть передані Черновецькому, зокрема з підписами депутатів, щоб не виникало сумнівів у необхідній кількості голосів на їх підтримку.

Представники ініціативних груп киян, які пікетували сьогодні мерію, по завершенню голосувань депутатів скандували: «Спасибі!», «Молодці!»
XS
SM
MD
LG