Доступність посилання

ТОП новини

Абсолютна більшість українців економить на їжі – соціологічні дані


75% громадян України обмежили витрати на харчування для своєї родини в результаті економічної кризи.

Про це свідчать результати опитування, яке презентував директор Національного інституту стратегічних досліджень на прес-конференції в п'ятницю в Києві Юрій Рубан. Його вважають близьким до Президента України.

Відповідно до опитування, 63% респондентів сказали, що їм і їх родині довелося обмежити витрати на харчування в результаті економічної кризи.

12% відзначили, що вони скоріше скоротили витрати, ніж не скорочували. При цьому не скорочували витрати на харчування 19% опитаних і «скоріше не скорочували» – 6%.

47% респондентів сказали, що відчули затримки в січні з виплатами з держбюджету зарплат, пенсій, стипендій або інших соціальних виплат.

77% опитаних сказали, що відчули загострення економічної кризи протягом останнього місяця, а 13% відзначили, що скоріше відчули, ніж не відчули.

У той же час 52% опитаних не погодилися з тим, що уряд Тимошенко робить усе можливе для подолання кризи.

Відповідно до опитування, 62% респондентів не вірять, що уряд забезпечить своєчасні і повні виплати з держбюджету зарплат, пенсій, стипендій і соціальних виплат.

80% опитаних не вірять, що комунальні тарифи для населення не будуть рости в 2009 році, а 63% вважають, що уряд Тимошенко не здатний перебороти економічну кризу протягом найближчого часу.

У той же час, 24% опитаних вважають, що уряд Тимошенко здатний перебороти економічну кризу найближчим часом.

Опитування проводили на замовлення Національного інституту стратегічних досліджень методом телефонного інтерв'ю.

Загальна вибірка опитаних складає 600 респондентів. Максимально можлива похибка вибірки складає 4%. Опитування проводили 10-12 лютого 2009 року.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG