Доступність посилання

ТОП новини

У Партії регіонів «ніякого розколу немає» – Янукович


Лідер партії вважає, що вона подолає «неприємні розмови», які точаться навколо її «розколу».

Віктор Янукович, коментуючи в неділю журналістам протистояння в Партії регіонів, сказав, що в ній є розбіжності в поглядах, є «людський фактор» і «людські емоції», але про розкол не йдеться.

За його словами, «не буде ніяких проблем у партії», і вона не дасть «нікому ніякої можливості сумніватися», що розколу не буде.

Янукович також вважає за «порушення прав опозиції» прагнення Блоку Юлії Тимошенко усунути з посад першого заступника голови Верховної Ради і голови регламентного комітету парламенту представників Партії регіонів Олександра Лавриновича і Олександра Єфремова.

Лідер Партії регіонів сказав, що за домовленостями, які існували на початку роботи нинішнього парламенту, ці посади належать опозиції. Відтак, додав він, опозиційна нині Партія регіонів буде відстоювати свої права в парламенті різними способами.

Янукович, крім того, заявив, що Партія регіонів не братиме участі в можливих кадрових змінах в уряді. За його словами, говорячи про ці можливі зміни, «сьогодні влада шукатиме будь-які причини, щоб зняти з себе відповідальність». Отож, сказав він, його партія не збирається «приєднуватися до рішень цієї бездарної і авантюрної влади».

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко останнім часом говорила про можливі кадрові зміни в її уряді. За повідомленнями, йшлося і про можливість, що до уряду ввійдуть і окремі члени Партії регіонів, і ця можливість спричинила конфлікт усередині партії.
XS
SM
MD
LG