Доступність посилання

ТОП новини

Бондар: Дніпропетровськ надалі готуватиметься до Євро-2012 власним коштом


Як повідомив голова облдержадміністрації Віктор Бондар, інфраструктурні об’єкти, які зобов’язалися спорудити перед УЄФА, як виглядає, доведеться закінчувати за гроші регіону.

«Підготовку до Євро-2012 нам доведеться продовжувати з власного бюджету, держава не хоче виділяти нам гроші, а відрахування, які ми перераховуємо в бюджет країни просто грабіжницькі, іншими словами не назвеш», – зазначив Віктор Бондар.

Раніше керівник Дніпропетровської облдержадміністрації заявляв, що через упередженість Міністерства фінансів Дніпропетровськ не має коштів на підготовку до чемпіонату.

За його словами, Мінфін не вважає Дніпропетровщину за регіон, який потребує бюджетних коштів. Як повідомив Бондар, з бюджету Дніпропетровська до загальноукраїнської скарбниці цього року мають вилучити 269 мільйонів гривень, тоді як з Харкова – 17 мільйонів, з Одеси – нуль.

Під час свого останнього візиту до України генеральний секретар УЄФА Дейвід Тейлор заявив, що задоволений підготовкою Дніпропетровська до Євро-2012, відзначивши злагоджену роботу влади. За словами генсека УЄФА, він не сумнівається у тому, що Дніпропетровськ буде серед чотирьох українських міст, які прийматимуть Євро-2012.

По тому польська преса днями повідомила з посиланням на власні джерела в УЄФА, що чемпіонат приймуть тільки два українські міста (як виглядає, Київ і Донецьк) і шість польських. У самій УЄФА це повідомлення ніяк не коментували.
XS
SM
MD
LG