Доступність посилання

ТОП новини

Кравчук закликав Ющенка подати в відставку


Перший Президент України Леонід Кравчук, виступаючи в програмі «Шустер-Live» на каналі «Україна» в вівторок увечері, закликав нинішнього голову держави Віктора Ющенка подати у відставку і оголосити дострокові президентські вибори.

Як заявив Кравчук, Ющенко приділяє найбільше уваги не проблемам України, а тому, як утриматися при владі, і бачить вихід для себе й нечисленного оточення, яке ще лишилося, в тому, щоб свідомо довести економічну ситуацію в Україні до кипіння й запровадити надзвичайний стан.

Тому, стверджує Кравчук, саме під «політичним прикриттям» Ющенка робиться все, щоб знецінити гривню й збільшити інфляцію.

За словами Кравчука, єдиний вихід – це відставка Ющенка і дострокові президентські вибори, що їх, як твердить колишній Президент, вимагає більшість людей.

При цьому він нагадав, що свого часу сам пішов на дострокові президентські вибори «добровільно» – всупереч своїм бажанням, але через «відповідальність перед Україною».

Справжній патріотизм чинного Президента має полягати в тому, щоб, проаналізувавши ситуацію і власну позицію, ухвалити відповідальне рішення і піти в відставку, сказав він.

На думку Кравчука, такий крок Ющенка може відвернути багато проблем, заспокоїти суспільство і відродити в ньому надію на вихід із кризи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG