Доступність посилання

ТОП новини

Балога: Президент не підпише додаткових декларацій до МВФ


Президент Віктор Ющенко не бачить необхідності підписувати будь-які декларативні відозви у рамках виконання кредитної угоди з Міжнародним валютним фондом.

Про таку позицію глави держави заявив сьогодні керівник його Секретаріату Віктор Балога, повідомляє прес-служба Президента.

«Президент не поставить свій підпис під жодною додатковою декларацією, оскільки такий документ не має конкретного змісту. Уряд пропонує набір чергових заяв і запевнень, маючи на меті замаскувати той неспростовний факт, що кредитна угода з МВФ не виконується і Україна має серйозні труднощі з одержанням наступного траншу позики. У такий спосіб Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко хоче створити собі виправдання власної бездіяльності щодо продовження співпраці з фондом», – зазначив Балога.

Він нагадав, що єдиним документом, який визначає параметри угоди між Україною й МВФ, є лист про наміри.

Прем’єр Тимошенко ініціювала підписання спільного звернення центральної влади до МВФ про готовність України до співпраці в рамках спільної програми.

За її словами, таку декларацію мають підписати Президент Ющенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин, виконувач обов’язків голови Нацбанку й в.о. міністра фінансів.


ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG