Доступність посилання

ТОП новини

Мер Дніпропетровська може стати віце-прем’єром з регіональної політики


Міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко може стати заступником Прем’єр-міністра з питань місцевого самоврядування, житлово-комунального господарства та регіональної політики. Про це сьогодні повідомив сам Іван Куліченко.

За словами посадовця, на засіданні Асоціації міст України та громад, яку він очолює, керівник уряду Юлія Тимошенко підтвердила намір запровадити таку посаду в Кабінеті Міністрів.

Як зазначив міський голова, Асоціація міст і громад має кілька кандидатур на посаду віце-прем’єра з питань місцевого самоврядування, а його кандидатура – «одна з перших, а може, й перша».

«Питання буде обговорюватись. Що виявиться важливішим, таке рішення і буде ухвалене. Але у мене є великі наміри – я дав гарантії УЄФА, що місто буде готове до Євро-2012», – зазначив Куліченко.

А втім, за його словами, він має твердий намір відстоювати право Дніпропетровська на проведення Євро-2012 і не хотів би згаяти час, вже витрачений на формування команди і підготовку до чемпіонату.

Минулого тижня Юлія Тимошенко запропонувала мерам міст висунути кандидатуру на посаду віце-прем’єр-міністра з регіональної політики та пообіцяла внести її на затвердження Верховної Ради.

Нинi в урядi два вiце-прем’єри – Iван Васюник i Григорiй Немиря.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG