Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ блокуватиме парламент, доки не скасують депутатських пiльг


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ініціює скорочення втричі зарплати для високопосадовців.

З відповідною ініціативою вона виступила сьогодні на нараді з питань виплати заробітної плати на державних підприємствах.

«Разом із Верховною Радою, з більшістю, разом з головою Верховної Ради ми вийдемо з ініціативою, щоб прийняти таку постанову – втричі зменшити високопосадовцям заробітну плату», – сказала Тимошенко.

Також, за її словами, фракція БЮТ у парламенті наполягатиме на включенні до порядку денного пленарних засідань питання щодо скасування пільг для депутатів.

«Терміново, невідкладно, буквально завтра, наша фракція буде наполягати на скасуванні пільг для депутатів», – додала вона.

Прем’єр наголосила, що у випадку відмови включити це питання до порядку денного фракція БЮТ блокуватиме трибуну парламенту.

«Наша фракція десятки разів примушувала ставити на голосування це питання в залі Верховної Ради, але, на жаль, крім нашої фракції і декількох депутатів з інших фракцій, ніхто не голосує. Зараз ми будемо кожен день вимагати ставити питання про скасування пільг для народних депутатів, і якщо не буде набирати голосів, ми будемо доводити до кожної людини, депутати якої фракції не голосують за повне скасування пільг, і тоді на наступний день будемо блокувати трибуну і знову вимагати скасування пільг для депутатів», – зазначила Тимошенко.

За її словами, державний бюджет не має можливостей обслуговувати «мільйонних пільг для бідних депутатів».
XS
SM
MD
LG