Доступність посилання

ТОП новини

У Львові протестували проти «банківського свавілля»


Понад 200 підприємців зібралися на акцію протесту у Львові під стінами обласного відділення Національного банку. Вони скандували «Ні, банківському свавіллю!», «Ні, кредитному рабству», «Сьогодні банкрут – я, завтра – банк, післязавтра – Україна», «Поверніть депозити», «Віддайте наші гроші», «Відставка керівництва НБУ».

Учасники акції встановили біля приміщення банку символічну шибеницю, на якій у петлі висів український народ.

Протестувальники у своєму зверненні до Президента, прем’єра, голів Нацбанку та Верховної Ради вимагають, зокрема, зняти мораторій на повернення депозитів, зобов’язання в іноземній валюті змінити на зобов’язання у гривні, перерахунок іноземної валюти провести по офіційному курсу, який діяв на момент підписання первинного кредитного договору.

Річну відсоткову ставку маніфестанти закликають встановити на рівні чинної відсоткової ставки по гривневих зобов’язаннях, яка застосовувалась в період підписання первинного кредитного договору. Пікетувальники також просять заборонити банківським установам піднімати відсоткову кредитну ставку, заборонити арешт будь-якого майна, крім заставного, скасувати будь-які штрафні санкції з несплати кредиту на момент кризи з 15 жовтня минулого року.

Якщо у 10-денний термін ініціатори протесту, громадське об’єднання «Я – львів’янин», не отримають відповіді від Нацбанку, то акції протесту відбуватимуться щодня, обіцяють мітингувальники.

Львів’яни закликали усі регіони долучитися до них і протестувати у своїх містах, а потім разом йти на Київ. Львівських підприємців підтримують їхні тернопільські колеги.


XS
SM
MD
LG