Доступність посилання

ТОП новини

Парламент не мав скасовувати виборів у Тернополі – Литвин


Про це він сказав журналістам, перебуваючи на Черкащині.

«Я виступав проти того, щоб Верховна Рада приймала рішення про відміну виборів. У повноваження парламенту входить призначення виборів, а не відміна виборів», – сказав спікер.

У той же час, зауважив спікер, він зобов’язаний підписати те рішення, за яке ВР проголосувала.

Коментуючи заяви щодо оскарження в суді відповідного рішення парламенту, Литвин висловив думку, що потрібно спокійно провести консультації і ухвалити зважене рішення.

«Але цілком очевидно, що 15 березня, як того вимагала відповідна постанова парламенту, проведення виборів малоймовірне», – сказав Литвин.

18 грудня 2008 року Верховна Рада ухвалила постанову про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської облради на 15 березня 2009 року.

Пізніше у парламенті зареєстрували проект постанови, одним з авторів якого є лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, «Про визнання такою, що втратила чинність, Постанови Верховної Ради «Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради».

Опоненти Блоку Юлії Тимошенко заявляли, що БЮТ прагне скасувати вибори до облради, бо боїться поразки.

3 березня Верховна Рада України відмінила проведення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради. За ухвалення відповідної постанови проголосували 147 депутатів від Партії регіонів, 141 депутат від БЮТу і 4 від НУ-НС.

Президент України Віктор Ющенко 6 березня пообіцяв докласти всіх зусиль, аби дострокові вибори до Тернопільської обласної ради відбулися.
XS
SM
MD
LG