Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: Пенсійний вік в Україні не збільшуватимуть


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко наголошує, що пенсійний вік в Україні не буде збільшуватись, а залишатиметься на нинішньому рівні (для жінок – 55 років, для чоловіків – 60 років).

Про це вона повідомила сьогодні, відповідаючи на запитання щодо інформації про наявність відповідної вимоги від Міжнародного валютного фонду.

«Хочу підкреслити й спростувати всі інсинуації щодо того, що буде збільшено пенсійний вік для чоловіків і жінок. Поки я Прем’єр-міністр – ніхто не зможе збільшити пенсійний вік», – зазначила вона.

При цьому, коментуючи інформацію щодо повідомлень про повернення Міжнародним валютним фондом спільного листа від Президента й прем’єра, Тимошенко заявила: «Всі звернення до МВФ прийняті, ми зараз працюємо над тим, щоб найближчим часом місія МВФ змогла повернутися до України».

Минулого тижня Україна направила МВФ проект офіційного листа про наміри подальшої співпраці з фондом, що є узгодженою позицією української влади, за підписами Президента Віктора Ющенка, прем’єра Тимошенко і голови НБУ Володимира Стельмаха.

Пізніше в деяких ЗМІ з’явилася інформація, що це звернення повернули відправникам на доопрацювання, і що, крім зменшення дефіциту бюджету або знаходження реальних джерел його фінансування, МВФ висуває Україні ще низку умов, зокрема, підвищення тарифів на газ власного видобутку, який використовується для потреб населення, та збільшення пенсійного віку.

Водночас у Секретаріаті Президента заявили, що фонд не вимагає від України збільшення пенсійного віку для надання кредиту.

XS
SM
MD
LG