Доступність посилання

ТОП новини

«Купуй українське!» є найліпшим способом виходу з економічної кризи – Костенко


Таку думку сьогодні на прес-конференції у Харкові висловив лідер Української народної партії Юрій Костенко.

Він розкритикував економічну політику уряду Юлії Тимошенко, зазначивши, що, на його думку, «це не український прорив, це щось інше…».

При цьому він запропонував своє бачення господарської політики, яку має вести держава за умов світової економічної кризи.

За словами лідера УНП, основним концептом антикризової програми його партії є заклик купувати українське. «Тема купувати українське – найкоротший і найефективніший шлях подолати економічну кризу. Цей рецепт виходу з кризи перевірений часом у країнах, що переживали аналогічні кризи. Велика депресія у США у 30-х роках долалася через державну політику «Купуй американське!». Сьогодні Барак Обама пропонує той самий рецепт виходу з кризи», – сказав Костенко.

Наступним першорядним заходом є зменшення долі російського газу у структурі енергозабезпечення України. За словами Костенка, частка російського газу у енергоспоживанні України становить 41%, що є одним з найбільших показників у Європі.

«Це при тому, що Україна має власні родовища газу, а ціни на російський газ досягли світового рівня», – акцентував голова УНП.

Фінансові позики на будівництво доріг – наступний пункт антикризової програми Костенка. «Ми запропонували Прем’єр-міністру звернутися до Європейського банку реконструкції і розвитку, до Світового банку запозичити гроші на 30-50 років для будівництва доріг». У такий спосіб, за словами голови УНП, піднімалася економіка балтійських країн.

Юрій Костенко також пропонує створити максимально комфортні умови для розвитку малого підприємництва та сільського господарства.

Підсумовуючи сказане, Костенко наголосив, що «доти, доки ми не навчимося шанувати українське, а будемо гратися у лібералізм, у відкриті кордони, Україна ніколи не стане повноцінною європейською державою».
XS
SM
MD
LG