Доступність посилання

ТОП новини

Турчинов: проведення виборів Тернопільської облради – фарс


Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов назвав фарсом проведення позачергових виборів Тернопільської обласної ради 15 березня.

Сьогодні на брифінгу він заявив: «Все повинно відбуватися згідно з рішеннями Верховної Ради, згідно з рішеннями судів і не можна вибори переводити у фарс».

При цьому він додав, що йому важко судити про те, чи будуть вони проведені, оскільки він не перебуває на місці їх проведення, однак побоюється, що у разі їх проведення вони можуть бути сфальсифіковані.

«Мені важко оцінити, наскільки місцева адміністрація під проводом Секретаріату Президента готова йти на порушення закону, на спробу фальсифікації виборчого процесу або на створення фіктивного виборчого процесу для того, щоб реалізувати якийсь свій сценарій або випробувати новітні технології фальсифікації виборів», – сказав Турчинов.

Він зазначив, що територіальна громада Тернополя повинна дати оцінку цим виборам і допустив, що їхні результати можуть бути нею оскаржені.

11 березня Окружний адміністративний суд Тернопільської області зобов'язав Тернопільську обласну територіальну виборчу комісію провести вибори до Тернопільської обласної ради 15 березня.

3 березня Рада скасувала позачергові вибори Тернопільської облради, призначені на 15 березня.
XS
SM
MD
LG