Доступність посилання

ТОП новини

Луценко заперечує політичні мотиви переслідування Аделаджі


«Наявність свідчень і фактів дає змогу слідчому висунути звинувачення в організації шахрайської схеми саме громадянинові Нігерії, який на законних підставах постійно проживає на території України, пану Сандеєві Аделаджі. Я хочу наголосити, що це жодним чином не пов’язано з дискредитацією його за расовою чи релігійною ознакою. В даному випадку йдеться виключно про розкриття фінансової махінації, афери, в результаті якої постраждало дуже багато українських громадян на дуже серйозні суми», – заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Із твердженнями про політичне підґрунтя дій правоохоронців проти пастора протестантської церкви «Посольство Боже» Сандея Аделаджі раніше виступав мер Києва Леонід Черновецький.

Виступаючи перед журналістами в уряді, Луценко заперечив, що мер Києва притягувався як свідок при розслідуванні справи Аделаджі.

«Ні, у цій справі пан Черновецький не має ніякого статусу для слідства. Наскільки мені відомо, пан Черновецький є парафіянином цієї церкви («Посольства Божого»), але це не означає, що кожний парафіянин має бути залучений як свідок чи підозрюваний», – сказав Луценко.

Головне слідче управління МВС України в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної щодо керівництва компанії «Кінгз Кепітал», висунуло звинувачення Аделаджі.

14 березня слідчі вдруге обрали для Сандея Аделаджі запобіжний захід – підписку про невиїзд.
XS
SM
MD
LG