Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада сьогодні може не розглядати кадрові питання уряду – джерела


У цьому запевняють представники всіх трьох коаліційних фракцій.

Лідер фракції «Наша Україна – Народна самооборона» Микола Мартиненко заявив, що коаліційні фракції внесуть питання про зміни в складі Кабінету Міністрів «своєчасно», але не сьогодні, передає агентство «УНІАН».

Неназване джерело у фракції Блоку Тимошенко, яке цитує агентство «Інтерфакс-Україна», сказало, що сьогодні кадрові питання в парламенті, ймовірно, не обговорюватимуть, бо на сьогоднішньому засіданні фракції їх не обговорювали.

А голова фракції Блоку Литвина Ігор Шаров повідомив, що кадрових питань немає в сьогоднішньому порядку денному, і погоджувальна рада цього й не передбачала, пише агентство «Українські новини». За словами Шарова, після зустрічі з Головою Верховної Ради Володимиром Литвином він зробив висновок, що «кадрових питань сьогодні не буде».

Головна з очікуваних змін – призначення нового міністра закордонних справ. Президент Віктор Ющенко відповідно до своїх конституційних повноважень подав на розгляд кандидатуру Олега Шамшура, нині посла України у США.

Мартиненко з НУНС повідомив, що його фракція сьогодні вже зустрілася з Шамшуром, але остаточне рішення щодо цієї кандидатури буде після того, як із ним зустрінуться всі фракції коаліції.

При цьому він заявив, що коаліція наразі не відмовилася від свого рішення запропонувати Президентові висунути кандидатуру Бориса Тарасюка.

А джерело з БЮТ повідомило, що ця фракція сьогодні теж матиме зустріч із Шамшуром.
XS
SM
MD
LG