Доступність посилання

ТОП новини

Провідні телеканали підписали Хартію про інформаційні свободи і захист моралі


На сьогоднішній зустрічі з керівниками провідних українських телеканалів, під час якої була підписана Хартія про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі, віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник заявив, що вважає неприпустимим запровадження цензури для засобів масової інформації.

Так Васюник прокоментував результати деяких соціологічних опитувань в Україні, з яких випливає, що велика кількість респондентів вважає за необхідну цензуру в ЗМІ.

«У кожній державі є два шляхи – проведення політики загалом і співпраця з суб’єктами інформаційного простору. Введення цензури – це шлях репресивний. І я ще раз хотів би категорично заявити, що ніхто не є прихильником такого підходу, і ми завідомо відкинули такий шлях», – сказав він.

Сьогоднішнє підписання Хартії, на думку віце-прем’єра, стане першим кроком для здійснення змін в інформаційній політиці. За його словами, в найближчий час за участі керівництва провідних українських телеканалів будуть розроблені механізми виконання Хартії.

«Урядова сторона пропонує підготовити та ухвалити робочий документ, який передбачатиме механізм реалізації Хартії. Зокрема, ми пропонуємо встановити перехідний період на накладення санкцій у разі порушення вимог Хартії», – сказав віце-прем’єр Іван Васюник.
XS
SM
MD
LG