Доступність посилання

ТОП новини

Балога готовий прибути на допит, хоча й уважає дії Луценка «цирком»


Про це керівник Секретаріату Президента Віктор Балога заявив сьогодні в ефірі телеканалу «1+1».

«Мене дивує з’ясування стосунків по телебаченню, через Інтернет та газети», – зазначив Балога і назвав Юрія Луценка «балаболом та непрофесіоналом, який став міністром».

«Я не хочу цирку. Я в цьому ніколи не буду брати участі. Але, що найголовніше, зараз пішло звинувачення, що нібито я причетний до якогось убивства...», – сказав у зв’язку з цим Балога і додав: «Якщо буде виклик до міліції і буде вказано конкретно у повістці, за якою статтею, в якості свідка чи в якості обвинуваченого, я, як законослухняний громадянин, піду обов’язково».

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив раніше сьогодні, що МВС має ряд запитань до Балоги у зв'язку з кримінальною справою, що розслідується, про вбивство людини в Закарпатській області.

Луценко зазначив, що «слідчий у Закарпатті, який розслідує справу про вбивство, вважає за необхідне допитати пана Балогу як свідка».

Міністр не став уточнювати, про які саме злочини йде мова, тільки зазначив, що Балога дізнається про суть справи «прямо на допиті». «Закон існує для всіх, він (Балога) має поважати обов'язки і права слідчого України», – додав міністр Луценко.
XS
SM
MD
LG