Доступність посилання

ТОП новини

На Донеччині податківець завдав державі збитків на 38 мільйонів гривень


За повідомленням прес-служби Державної податкової адміністрації України, Відділом по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби ДПА у Донецькій області виявлено факт неналежного виконання службових обов’язків працівником податкової служби.

Старший державний податковий інспектор однієї з районних державних податкових інспекцій не застосовував штрафні санкції щодо товариства з обмеженою відповідальністю за порушення термінів подання декларацій.

Також, порушуючи чинні інструкції, податківець, не здійснивши перевірки податкових декларацій, наданих товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) за червень та листопад минулого року, складав довідки про відсутність виявлених порушень.

Внаслідок неправомірних дій працівника податкової служби це ТОВ безпідставно отримало податковий кредит, внаслідок чого збитки держави становили понад 38 мільйонів гривень.

На підставі матеріалів службової перевірки районною прокуратурою міста Донецька стосовно старшого державного податкового інспектора порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість, що призвела до тяжких наслідків). Покарання за такий злочин передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та штраф від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG