Доступність посилання

ТОП новини

Президент: Зміни до Конституції необхідно ухвалити до виборів


«Сформувати зміни, розглянути в парламенті, провести загальнонаціональний референдум – поставити крапку, а потім йти на президентські вибори. Переконаний, що треба йти на парламентські вибори і формувати стабільну і нову основу», – сказав Віктор Ющенко в ефірі «5 каналу» в п’ятницю ввечері.

Віктор Ющенко наголосив, що стабільності без внесення змін до Конституції в Україні не вдасться домогтися.

Він також застеріг політичні сили від тіньового механізму розробки і внесення змін до Конституції.

А коментуючи ухвалення закону про тимчасові слідчі комісії, Віктор Ющенко розцінив це як спробу чинити тиск на голову держави. «Зрозуміло, залишилося там три-чотири місяці до початку виборчої кампанії. Нетерпіння велике, деякі фальстарти зробили», – додав він.

15 січня 2009 року Верховна Рада ухвалила закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові слідчі комісії». А 7 лютого Президент повернув цей закон до Верховної Ради зі своїми пропозиціями. Проте 3 березня 2009 року Верховна Рада України подолала вето Президента на закон, не підтримавши жодну з 19 пропозицій Віктора Ющенка до нього. 5 березня документ було направлено на підпис Президентові. Проте 13 березня Ющенко повернув його до Верховної Ради без підпису з пропозицією опублікувати за підписом Голови Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG