Доступність посилання

ТОП новини

Немиря озиратиметься на Росію в відносинах із ЄС і хвалить за це НАТО


Віце-прем’єр-міністр України у справах європейської і міжнародної інтеграції Григорій Немиря під час недільної зустрічі в Брюсселі з генеральним секретарем НАТО Яапом де Гоопом Схеффером привітав наміри Північноатлантичного союзу відновити співпрацю з Росією.

При цьому він зазначив, що Україна розглядає це як важливий крок до загального поліпшення ситуації з безпекою в Європі, повідомила прес-служба віце-прем’єра.

У повідомленні також мовиться, що «під час зустрічі обговорювалися стан і перспективи розвитку відносин між Україною і НАТО», але жодних оцінок цих стану і перспектив із погляду Немирі не наведено.

У суботу, виступаючи в Брюсселі на міжнародній конференції, Брюссельському форумі, Григорій Немиря наголосив, що Україна не буде йти твердо обраним шляхом тіснішої інтеграції з Європейським Союзом за рахунок відносин із Росією.

Також у суботу він, серед іншого, зустрічався в Брюсселі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим і запевнив його, що Росія була і залишається стратегічним партнером України.

Григорія Немирю оглядачі називають головним зовнішньополітичним речником Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка останнім часом змінила свою раніше антиросійську позицію на проросійську.
XS
SM
MD
LG