Доступність посилання

ТОП новини

Янукович на Майдані закликав владу піти у відставку


Прихильники Партії регіонів провели сьогодні на майдані Незалежності в Києві мітинг під гаслом «Скажи кризі «Стоп!» Подібні мітинги проводять ще в кількох містах. Тим часом пролунали заяви, що людей змушують виходити на мітинги «регіоналів»

Після відставки чинної влади Україна почне стабільно розвиватися, заявив лідер Партії регіонів, виступаючи на мітингу на майдані Незалежності в Києві.

Віктор Янукович укотре наголосив на своїй думці, що у відставку повинні піти і Президент, і Кабінет Міністрів.

«Ми закликаємо сьогодні український народ об’єднатися заради майбутнього наших дітей, заради спокійного життя наших старих і прибрати цю владу. Тільки тоді, коли вони підуть, Україна почне жити спокійно, почне розвиватися економіка», – сказав він.

У своїй промові Янукович згадав про загострення економічної ситуації в країні, зростання безробіття, «порожні обіцянки», а також занепад правоохоронної та судової системи.

«Скільки може український народ терпіти цю орду? Це терпіння колись має закінчитися», – сказав лідер Партії регіонів.

На майдані Незалежності для участі в акції протесту зібралися, за різними підрахунками, від 3,5 до 5 тисяч людей. Вони тримали прапори Партії регіонів і національні прапори України. Мітингувальники стояли по обидва боки майдану, проїжджа частина Хрещатику залишалася вільною.

Партія раніше заявляла, що в акції на майдані Незалежності мало б узяти участь близько 15 тисяч осіб.

Крім Януковича, на мітингу виступили активісти Партії регіонів, народні артисти України.

Учасники мітингу звинувачували уряд у тому, що він, на їхню думку, не вправляється з економічною кризою й не може виправити соціальну ситуацію в країні.

Схожі акції Партія регіонів сьогодні проводить і в кількох інших великих містах України, зокрема, в Харкові.

Не всі протестують зі власної волі

Тим часом Блок Юлії Тимошенко заявляє, що людей примушують виходити на мітинги «регіоналів».

У Харкові, як повідомляє кореспондентка Радіо Свобода, чутки про те, що людей змушують брати участь у мітингу Партії регіонів, що за участь дають гроші, з’явились іще вчора.

Зокрема, деякі студенти розповідали, що їх просили підтримати акцію і вийти сьогодні на майдан Свободи, на мітинг «регіоналів».

Про використання адмінресурсу у Харкові заявив і депутат від БЮТ Валерій Камчатний: «Є рознарядка від міської влади на медиків – із кожного району по 120 людей. Від заводу Малишева є приклади, коли людей примушувало начальство виходити. Є факт, що педагогів виводять. Наприклад, на 14:30 наказали вчителям прибути до однієї з шкіл. Напевне, автобус прибуде і повезе їх далі».

В обласному осередку Партії регіонів заперечують причетність до застосування адмінресурсу.

Депутат облради від Партії регіонів Віктор Христоєв заявив Радіо Свобода: «Нема мови про адмінресурс. Ніхто нікого не залучав. Є сьогодні члени партії, є прихильники. Якщо прийдуть всі, ми на площу можемо зібрати і сто тисяч осіб».

Учора перша акція протесту Партії регіонів відбулася в Сімферополі в Криму за участі лідера партії Віктора Януковича. За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, в ній узяли участь від 3 до 5 тисяч осіб.

Учасники кримського мітингу розповіли журналістам, що більшість із них прийшла за рознарядкою, яку спустила місцева влада на комунальні установи. Зокрема, деякі сімферопольські школи були зобов’язані виставити по 25 учителів-мітингувальників.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG