Доступність посилання

ТОП новини
04 березня 2021, Київ 09:20

У Криму репатріанти розпочинають весняні акції протесту


Близько двох тисяч людей взяли участь в акції протесту під стінами Ради міністрів Криму в Сімферополі. Вони вимагають від кримської влади активізувати зусилля з розв’язання земельної проблеми кримських татар – репатріантів.

Учасники пікету вирішили відновити мітинги в Сімферополі й розпочати підготовку до акцій протесту в Києві. За словами одного з лідерів ініціативних груп репатріантів Даніяла Аметова, «уряд України так і не виконав положення президентського указу про створення земельної комісії, яка досі не працює».

Аметов повідомив, що в середині квітня репатріанти мають намір виїхати до столиці, щоб там розпочати «безстрокове пікетування Кабміну і Секретаріату Президента», якщо офіційний Київ не відреагує на вимоги учасників акцій протесту.

За різними даними, до 10 тисяч репатріантів претендує на виділення земельних ділянок для будівництва індивідуального житла. Вони стверджують, що кримська влада не хоче вирішувати їхні земельні проблеми, що виникають після повернення кримськотатарського народу з місць депортації.

Зараз на півострові живе близько 265 тисяч кримських татар.

XS
SM
MD
LG