Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко розраховує, що опозиція підтримає її антикризові проекти


Прем’єр-мiнiстр Юлiя Тимошенко розраховує, що парламент, у тому числi опозицiйнi фракцiї, завтра пiдтримає урядовий антикризовий пакет законопроектiв.

«Кабiнет Мiнiстрiв в консультацiях iз партнерами свою частину зробив. Завтра парламент має зробити свою частину», – сказала Тимошенко на зустрiчi з послами країн «Групи восьми», Європейської комісії, представниками МВФ та Світового банку в Україні.

За її словами, спровокованi економiчною кризою виклики необхiдно «долати спiльними зусиллями, незалежно вiд вiдмiнностi в поглядах». «Опозицiйнi фракцiї також мають пiдтримати Україну своїм позитивним голосуванням», – заявила Тимошенко.

Прем’єр зазначила, що до антикризового пакету ввiйшли п’ять законопроектiв, два з яких спрямованi на пiдвищення ставок акцизного збору, зокрема на тютюн i алкоголь, один – на забезпечення збалансованого фiнансового плану Нацiональної акцiонерної компанiї «Нафтогаз України», ще два – на вдосконалення пенсiйної системи України.

Тимошенко наголосила, що останнi два законопроекти не передбачають збiльшення пенсiйного вiку в країнi й не зачiпають iнтересiв працюючих пенсiонерiв.

Всi цi законопроекти зроблять фiнансову систему в Українi «на порядок міцнішою», запевнила голова уряду.

Від ухвалення антикризових законiв залежить, чи отримає Україна другий транш кредиту Мiжнародного валютного фонду.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG