Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв задоволений самітом у Лондоні й Обамою, але «попереду Москва»


Виступаючи після зустрічі лідерів групи 20 найбільших економічних потуг світу, яка закінчилася під вечір у четвер у британській столиці, президент Росії, який брав участь у саміті, оцінив його успіхи як «крок у правильному напрямку».

За його словами, цього разу лідерам світу вдасться реформувати фінансову систему значно швидше, ніж у 1930-ті роки під час «Великої депресії».

Під час цього саміту Дмитро Медведєв уперше зустрівся особисто з американським президентом Бараком Обамою і особливо наголосив на його якостях: «…він уміє слухати і вміє давати точні відповіді на цілком конкретно сформульовані питання».

«Звичайно, це тільки найперша зустріч. Попереду – Москва, вже той візит, який відбудеться влітку цього року. Але те, що ми на багато питань дивимося однаково, – це я можу сказати абсолютно точно», – запевнив Дмитро Медведєв у четвер на прес-конференції в Лондоні.

Напередодні президент США Барак Обама, отримавши запрошення відвідати Росію влітку цього року, запевнив, що буде радий приїхати у липні, «в теплий місяць – це краще, ніж у січні». Він пообіцяв учити російську і подякував за запрошення «спасібо».
XS
SM
MD
LG